NASZA KADRA

Zobacz, dlaczego warto wybrać treningi pod okiem naszej kadry.

Czytaj dalej

KADRA TRENERSKA

Dariusz Kobylański

Pomysłodawca i założyciel klubu BOOM Boxing Studio.

KAROL ŁOPATA

Założyciel oraz trener główny w Boom Boxing Studio. Prowadzi zajęcia kickboxingu oraz muaythai. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 7 lat od Karate Kyokushin, a mając 17 lat podjął treningi muaythai, z którym związany jest do dziś. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenuje także crossfit, a wiedzę o tym sporcie wykorzystuje podczas treningów kickboxingu i muaythai.

Kamil Piątkiewicz

Wielokrotny reprezentant kadry Polski muaythai, a także kilkukrotny Mistrz Polski. Jeszcze jako junior trenował w Tajlandii, między innymi w klubie Sitsongpeenong w Bangkoku.

ADAM CHEŁMIŃSKI

Trener kickboxing'u i tajskiego boksu.
Prowadzi grupy początkujące.

PRZEMYSŁAW MIĘKINA

Trener kickboxingu oraz muaythai. Wielokrotny reprezentant kadry Polski w boksie tajskim. Swoje 23 letnie doświadczenie zdobyte na ringach w boksie, k1 oraz muaythai chętnie dzieli ze wszystkimi uczestnikami treningów grupy średniozaawansowanej oraz zaawansowanej.


Igor Czernik

Absolwent PWSZ w Nowym Sączu i Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Od dziecka związany ze sportami walki. Swoją przygodę rozpoczynał od dyscypliny jaką jest judo, w której licznie zdobywał medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Od 2015 roku związany z dyscypliną jaką jest MMA, w której stoczył ponad 20 walk amatorskich. Aktualnie jest czynnym profesjonalnym zawodnikiem, trenerem MMA i Instruktorem Jiu-Jitsu.

Filip Warchał

Trener personalny w Boom Boxing Studio Filip zajmuje się tematami - przygotowania motorycznego, siłowego oraz rehabilitacji.

Haytham Hmiedat

Trener Kalisteniki oraz K1 fitness.

GABRIEL SKRABALAK

Trener Boksu.

Natalia Ślączka

Trener sekcji kids oraz K1 fitness.

Mateusz ŁUKASIK

Trener sekcji junior.

Damian Karbowniczek

Trener sekcji porannej muaythai/kickboxing.

KONTAKT