NASZA KADRA

Zobacz, dlaczego warto wybrać treningi pod okiem naszej kadry.

Czytaj dalej

KADRA TRENERSKA

Dariusz Kobylański

Pomysłodawca i założyciel klubu BOOM Boxing Studio.

KAROL ŁOPATA

Założyciel oraz trener główny w Boom Boxing Studio. Prowadzi zajęcia kickboxingu oraz muaythai. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 7 lat od Karate Kyokushin, a mając 17 lat podjął treningi muaythai, z którym związany jest do dziś. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenuje także crossfit, a wiedzę o tym sporcie wykorzystuje podczas treningów kickboxingu i muaythai.

Kamil Piątkiewicz

Wielokrotny reprezentant kadry Polski muaythai, a także kilkukrotny Mistrz Polski. Jeszcze jako junior trenował w Tajlandii, między innymi w klubie Sitsongpeenong w Bangkoku.

Michał Czyżewski

Trener grupy początkującej oraz grup młodzieżowej i dzieci. W roku 2011 rozpoczął treningi kickboxingu, aby następnie podjąć treningi muaythai, które, jak sam twierdzi, ma bardzo duży wpływ na jego życie. Cały czas rozwija wiedzę w zakresie prowadzenia treningów zarówno w kwestiach ogólnorozwojowych jak i specjalistycznych. Odpowiedzialny za Boomligę w kwestiach organizacji walk oraz sędziowania.

Paweł Bielic

Wiele razy udowodnił, ile podczas walki znaczy dobra kondycja. Trener personalny MMA. Multimedalista ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów bokserskich. Mistrz oraz Vice mistrz małopolski w boksie, Gwardyjski mistrz Polski w Boksie. Vice mistrz Polski młodzieżowców K-1. Brązowy medalista mistrzostw Polski MMA. Akademicki mistrz Polski MMA. Student dietetyki.

PRZEMYSŁAW MIĘKINA

Trener kickboxingu oraz muaythai. Wielokrotny reprezentant kadry Polski w boksie tajskim. Swoje 23 letnie doświadczenie zdobyte na ringach w boksie, k1 oraz muaythai chętnie dzieli ze wszystkimi uczestnikami treningów grupy średniozaawansowanej oraz zaawansowanej.


Damian Karbowniczek

Trener sekcji porannej muaythai/kickboxing.

Kasia Dróżdż

Trener sekcji kids oraz K1 Fitness.

Igor Czernik

Absolwent PWSZ w Nowym Sączu i Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Od dziecka związany ze sportami walki. Swoją przygodę rozpoczynał od dyscypliny jaką jest judo, w której licznie zdobywał medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Od 2015 roku związany z dyscypliną jaką jest MMA, w której stoczył ponad 20 walk amatorskich. Aktualnie jest czynnym profesjonalnym zawodnikiem, trenerem MMA i Instruktorem Jiu-Jitsu.

Filip Warchał

Trener personalny w Boom Boxing Studio Filip zajmuje się tematami - przygotowania motorycznego, siłowego oraz rehabilitacji.

Haytham Hmiedat

Trener Kalisteniki.

gabrIEL SKRABALAK

Trener Boksu.

KONTAKT